بورسی‌ها ساو را انتخاب می‌کنند

ساوآفرین به عنوان اولین کارگزار رسمی ثبت شده در ایران، در سه دهه فعالیت حرفه‌ای خود همواره تلاش نموده تا با توانمند‌سازی مشتریان از طریق آموزش و پشتیبانی در بازار سرمایه، فرآیند سرمایه‌گذاری را هدفمند و آسان نماید.
 

پیشگامان بورس را انتخاب می‌کنند

پیشگامان دنیای سرمایه‌گذاری بر این عقیده‌اند سرمایه گذاری در بازار سهام می‌تواند رشدی بالاتر از نرخ تورم به ارمغان آورد. دارندگان سهام از مزیت رشد اقتصادی بهره‌مند خواهند شد. نحوه خرید و فروش در بازار سهام نیز بسیار راحت‌ و شفاف تر از بازار‌های دیگر است.
 

حرفه‌ای‌ها آنلاین معامله می‌کنند

با استفاده از سامانه آنلاین تمام عملیات معاملات به صورت مکانیزه و از طریق بستر امن در کسری از ثانیه انجام می شود. ویژگی این روش سرعت بالای ارسال سفارش است.
 

پیشگامان، بورسی‌ها، حرفه‌ای‌ها از قبل آموزش دیده‎‌اند

در کارگزاری ساوآفرین ما معتقدیم که آموزش بهترین شکل سرمایه گذاری است که هرکس می تواند انجام دهد. هرچقدر اطلاعات بیشتری داشته باشیم، می توان تصمیم گیری مالی موفق تری داشت.
 
مشتری گرامی به استحضار میرساند ،براساس دستورشرکت سپرده گذاری از تاریخ 12/12/1402 سود نمادهای مربوط به انواع اوراق و صندوق های سرمایه گذاری صرفا از طریق شبای اعلامی در سجام پرداخت خواهد شد.شایان ذکر است که سهام داران حقیقی بایدثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام را به طور کامل و سهامداران حقوقی بایدحداقل تا مرحله تایید اطلاعات بانکی ثبت نام خود را انجام داده باشند.

اطلاعیه

.به اطلاع مي رساند، با عنايت به رفع اختلال فني پيش آمده در بازارهاي فرابورس ايران، امروز يكشنبه مورخ 1402/12/20 دوره سفارشگيري در كليه بازارها از ساعت 13:45 لغايت 14:00 بوده كه در اين بازه ايجاد، حذف يا ويرايش سفارشات امكان پذير است و پس از آن، معاملات به صورت حراج پيوسته از ساعت 14:00 لغايت 17:30 براي تمامي بازارها ادامه خواهد داشت. .

اطلاعیه

مشتریان گرامی با سلام و احترام ، ضمن پوزش از اختلال جزئی بوجود آمده برای برخی از کاربران به اطلاع میرساند که دسترسی به پنل آنلاین مشتریان درتاریخ 1402/11/21 بین ساعت 8:30تا 8:45 دچاراختلال بوده و مشکل مذکور برطرف شده است. باتشکر .

اطلاعیه

مشتریان گرامی با سلام و احترام ، ضمن پوزش از اختلال جزئی بوجود آمده برای برخی از کاربران به اطلاع میرساند که درساعت 12:00 مورخه 1402/10/04تمامی سرویس ها در دسترس قرار دارد باتشکر .

اطلاعیه

مشتریان گرامی با سلام و احترام ؛ با توجه به اختلال بوجود آمده در زیر ساخت سامانه معاملات برخط در مورخه 1402/10/04 ممکن است ، بهره برداری برخی از کاربران با اختلال مواجه گردد. شایان ذکر است موضوع در دست پیگیری است و سریعا مرتفع خواهد شد. .

سجام


از تاریخ 1398/07/25 کلیه متقاضیان دریافت خدمات پایه نظیر کد معاملاتی مکلفند نسبت به ثبت اطلاعات خود در سامانه مزبور اقدام نمایند.

ورود به سامانه سجام

مشتری محترم لطفا توجه فرمایید


شرکت کارگزاری ساوآفرین در هیچ یک از شهرستان ها و استان های کشور،شعبه،نمایندگی یا دفتر پذیرش ندارد.

واریز وجه

با سلام و احترام

قبل از واریز وجه خواهشمند است که به نکات زیر توجه فرمایید:
نکته 1:شرکت کارگزاری ساوآفرین صرفا درخصوص مبالغ واریز شده به حساب های رسمی اعلامی درسایت این شرکت دارای مسئولیت میباشد و واریز وجه به هرحساب دیگرمورد تایید شرکت کارگزاری ساوآفرین نخواهد بود.
نکته2:برابر الزامات مقررات مبارزه با پولشویی بایستی نام صاحب حساب واریز کننده وجه با نام حساب کاربری در شرکت کارگزاری ساوآفرین یکسان باشدودرصورت عدم انطباق شرکت کارگزاری صرفا تعهد به استرداد وجه واریزی به نام صاحب حساب واریز کننده وجه دارد و با تکلیف دیگری مواجه نیست.
نکته 3 : بنابر اعلام شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه واریز سود سهام عدالت جاماندگان مشروط به ثبت نام و احراز هویت آنها در سامانه سجام می باشد.

عرضه اولیه سهام شرکت نشاسته و گلوکز آردینه به روش ترکیبی

نماد: آردینه
تعداد کل سهام شرکت:400/000/000
تعداد کل سهام قابل عرضه: 48/000/000 سهم معادل 12 درصد سهام شرکت
متعهد عرضه:تعدادی از سهامداران حقیقی
مشاور عرضه:شرکت کارگزاری تامین سرمایه تمدن
متعهد خرید :شرکت تامین سرمایه دماوند
بازارگردان :صندوق سرمایه گذاری اختصاصی بازرارگردانی ثروت پویا
مشخصات مرحله اول:عرضه به سرمایه گذاران واجد شرایط به روش حراج(صندوق های سرمایه گذاری سهامی و مختلط)
تعداد سهام قابل عرضه: 16/000/000سهم معادل 4%
تاریخ دوره سفارش گیری و عرضه: روز چهارشنبه مورخ 1402/11/25
حداکثر میزان سهمیه هر کدمعاملاتی:229/000 سهم
قیمت ارزش گذاری:58/959ریال
مشخصات مرحله دوم :عرضه به سایر سرمایه گذران به روش قیمت ثابت
حداکثر تعداد سهام قابل عرضه:32/000/000 سهم معادل 8درصد از کل سهام شرکت
تاریخ دوره عرضه به قیمت ثابت:روز چهارشنبه مورخ 1402/11/25
حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی :64 سهم
قیمت عرضه:قیمت کشف شده در مرحله اول

تغییر ساعات معاملات اوراق و صندوقهای درآمد ثابت فرابورس

احتراما با توجه به تغییر زمان بندی جلسات معاملاتی اوراق با درآمد ثابت و صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله ،تغییر ساعت معاملاتی مطابق با جدول ذیل به حضور مشتریان اعلام میگردد
مراحل انجام معاملات زمان
پیش گشایش 8:25 الی 8:30
مرحله گشایش 8:30
مرحله حراج پیوسته 8:30الی 15

اطلاعات تماس

021-45236
  تلفن مستقیم واحد پذیرش : 88691377,88691378
انتقادات،پیشنهادات،نظرات  داخلی 104
تلگرام پذیرش :https://t.me/savbroker_admin
تلگرام مالی:https://t.me/savbroker_voc
info@savbroker.ir 

 تهران، سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی، کوچه حق طلب غربی، پلاک 31، واحد 2

کارگزاری رتبه الف

 اولین کارگزار حقوقی رسمی ثبت شده در ایران