صندوق مختلط رشد آفرین

  تعداد واحدهای سرمایه گذاری ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ واحد
  مبلغ اسمی هر واحد ۱۰۰۰ تومان
  مدت پذیره نویسی مدت پذيره نويسی اولیه از روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ آغاز و تا پايان روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ ادامه خواهد داشت.
  شرایط پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق هر سرمایه گذار حقیقی یا حقوقی با داشتن یک کد معاملاتی فعال قادر خواهد بود از سامانه معاملات برخط تمامی شرکت های کارگزاری ها اقدام به سرمایه گذاری نماید.
  حداقل سرمایه گذاری ۱۰۰ هزار تومان
  حداکثرسرمایه گذاری نامحدود
  روش پذیره نویسی روش پذيره نويسی، عرضه به قیمت ثابت ۱۰۰۰ تومان تعیین شده است
  شبکه پذیره نویسی پذيره نويسی واحدها از طريق تمامی شرکت های کارگزاری قابل انجام است
  بازارگردان صندوق تثبیت پاداش
  مدیرصندوق سبدگردان سودآفرین
آشنایی با صندوق مختلط رشد آفرین
 • صندوق مختلط یکی از انواع صندوق های سرمایه گذاری موجود در بازار سرمایه است که حداقل ۴۰ درصد و حداکثر ۶۰ درصد پرتفوی خود را به سهام و مابقی را به اوراق با درآمد ثابت اختصاص می‌دهد.
 • در شرایطی که بازار در حالت نامشخصی قرار دارد و به خاطر ریسک های سیستماتیک تحت فشار است سرمایه گذاری در این صندوق ها مناسب است چرا که به خاطر وجود اوراق بدون ریسک، احتمال زیان سرمایه گذار بسیار پایین است و همچنین با داشتن سهام ارزنده و پرپتانسیل امکان کسب بازده بالا را امکان پذیر می کند.
مدیر صندوق: شرکت سبدگردان سود آفرین(سهامی خاص)
 • شرکت سبدگردان سود آفرین (سهامی خاص) درتاريخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ تحت شماره ۱۲۰۱۹ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان نهاد مالی ثبت شده است و از تاريخ ياد شده مشمول مقررات، آيین نامه ها، دستورالعملها و بخشنامه های مصوب سازمان بورس و اوراق بهادار است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مدير صندوق به آدرس https://soudafarin.ir مراجعه نمایید.
چطور در پذیره نویسی صندوق « رشدآفرین » شرکت کنیم ؟
 • با جستجوی نماد « آفرین » در سامانه معاملات برخط تمامی شرکت های کارگزاری از تاریخ سه شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ تا پايان روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۸/۲۹می توان اقدام به خرید واحدهای سرمایه گذاری نمود.
 • تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۵۸۳۲۱۹ – ۰۲۱۸۸۵۸۳۲۲۰ جهت مشاوره و راهنمایی به منظور خرید واحدهای سرمایه گذاری
چرا رشدآفرین؟ این یک فرصت بی نظیر است تا بدون نگرانی از زیان به سود حداکثر فکر کنید.
 • اگر شما ۱۰ میلیون تومان در صندوق مختلط رشدآفرین سرمایه گذاری کنید و در حالت بدبینانه شاخص کل بورس ۳۰ درصد کاهش یابد با توجه به اینکه در حالت نزولی ۶۰ درصد منابع صندوق در اوراق درآمد ثابت است شما نه تنها از این سرمایه گذاری زیان نمی کنید بلکه ۵۰۰ هزارتومان (معادل ۵ درصد) به سرمایه شما اضافه می شود؛ بنابرین ترکیب دارایی های صندوق به گونه ای است که با احتمال بسیار بالا سرمایه شما حفظ می شود.
 • در حالت دوم فرض کنید که شما ۱۰ میلیون تومان در صندوق مختلط رشدآفرین سرمایه گذاری می کنید و شاخص کل بورس ۶۰ درصد رشد می کند در این حالت شما حدود ۵ میلیون تومان (معادل ۵۰ درصد) سود می کنید که بسیار بیشتر از بازده ۲۴ درصدی سپرده گذاری در بانک است.
  introduce

اطلاعات تماس

021-45236
  تلفن مستقیم واحد پذیرش : 88691377,88691378
انتقادات،پیشنهادات،نظرات  داخلی 104
تلگرام پذیرش :https://t.me/savbroker_admin
تلگرام مالی:https://t.me/savbroker_voc
info@savbroker.ir 

 تهران، سعادت آباد، خیابان علامه جنوبی، کوچه حق طلب غربی، پلاک 31، واحد 2

کارگزاری رتبه الف

 اولین کارگزار حقوقی رسمی ثبت شده در ایران